logotyp

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Podnikatelský subjekt pod názvem SLOVENSKE DELIKATESY, s.r.o.,Husitská 107/3
130 00 Praha – Žižkov IČO: 24798151, Dič: CZ24798151 dále jako provozovatel internetového obchodu.

Objednané zboží posíláme pouze v rámci České republiky. Do zahraničí zásilky neposíláme. Zboží posíláme do dvou týdnů. Vyhrazujeme si změnu termínu dodání (budete upozorněni emailem nebo telefonicky).

Všeobecné podmínky

1) Kupní smlouva mezi prodávajícím a kupujícím se považuje za uzavřenou okamžikem, kdy prodávající doručí kupujícímu písemné potvrzení objednávky kupujícího na jeho e-mailovou adresu.

Prodávající si vyhrazuje právo provést přijetí objednávky kupujícího současně telefonicky pokud jde o vyšší částku objednávky než 2000,- korun. Objednávku lze zrušit do 24 hodin od odeslání objednávky emailem nebo telefonicky.

2) Prodávající se zavazuje kupujícímu zabalit nebo opatřit objednané zboží pro přepravu způsobem, aby nedošlo k jeho poškození.

3) Veškeré osobní údaje, které jsou nám svěřeny, nebudou bez Vašeho souhlasu poskytnuty třetím osobám ani jiným subjektům. Kdykoliv můžete požádat o jejich změnu či vymazání e-mailem.

4) Kupující, který vyplnil registrační formulář a potvrzením registrace se zaregistroval v systému, vyjadřuje souhlas s tím, že může být na jím uvedené e-mailové adrese informován o novinkách v sortimentu prodávajícím nabízeného zboží. Za předpokladu, že kupující nemá zájem o zasílání dalších informací nebo s jejich zasíláním nesouhlasí, je povinen vyjádřit svůj nesouhlas e-mailem .

Cena zboží a způsob platby

Ceny zboží jsou uvedeny v elektronickém obchodě na adrese www.slovenske-delikatesy.cz včetně sazby DPH. V ceně zboží není zahrnuto dopravné a balné.

Zboží zasíláme prostřednictvím obchodního balíku České pošty nebo osobně na prodejně provozovatele (Česká Třebová, Ústí nad Orlicí nebo Praha – celé adresy naleznete v kontaktech). V případě dopravy na dobírku zaplatíte peníze za zboží až při jeho převzetí. Způsob dopravy a platby zvolíte při vyplňování objednávky. Pokud zvolíte osobní odběr, vyčkejte, prosím, na e-mail s výzvou k vyzvednutí zboží (ten Vám bude zaslán, až bude zboží pro Vás připraveno).

 

Česká pošta – dobírka                                   cena na dotaz

Osobní odběr                                                zdarma

Při objednávce nad 1500,- Kč poštovné           zdarma

 

Při objednávce nad 1500,-Kč, která bude obsahovat více než 8 ks nakládané zeleniny, poštovné se hradí v plné výše určené poštou.

Při objednání nakládané zeleniny nad 8 ks se připočítává poštovné (o jeho výši Vás budeme informovat emailem nebo telefonicky), jelikož se balíčky posílají křehce, aby nedošlo k poškození

Zásilky, které nám jsou vráceny jako nevyzvednuté, zasíláme znovu pouze na Vaše vyžádání.

Převzetí zásilky a reklamace

1) Kupující se zavazuje při převzetí obchodního balíku s dodaným zbožím zkontrolovat neporušenost obalu balíku a zjistí-li poškození balíku, je povinen odmítnout převzetí balíku a požádat o rozbalení balíku za přítomnosti odpovědného zaměstnance České pošty, případně smluvního přepravce. Zjistí-li kupující za přítomnosti odpovědného zaměstnance České pošty, případně smluvního přepravce, že zboží je nepoškozeno a jeho množství odpovídá daňovému dokladu, který je součástí balíku, je povinen obchodní balík převzít.

2) Kupující bere na vědomí, že za poškození obchodního balíku a jeho obsahu během jeho přepravy od prodávajícího kupujícímu odpovídá Česká pošta, případně smluvní přepravce. Z tohoto důvodu je třeba reklamaci uplatnit u České pošty, případně smluvního přepravce v souladu s jejich reklamačním řádem, přičemž subjektem oprávněným k uplatnění reklamace je prodávající a rovněž prodávajícímu vzniká v případě uznání reklamace nárok na náhradu škody.

3) Reklamaci je možné uplatnit poštou i osobně. Náklady na dopravu výrobku k nám hradí zákazník, zpět k zákazníkovi hradíme my. Výrobek přijímáme pouze v originálním obalu od výrobce. Vždy je třeba připojit popis reklamace, kopii kupního dokladu (dodacího listu) a kontakt na Vás. Každou reklamaci vyřizujeme bez zbytečného odkladu a o jejím průběhu bude zákazník vyrozuměn.

Odstoupení od smlouvy

1) Kupující má právo podle občanského zákoníku odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zásilky.

2) Kupující, který je spotřebitelem a neuzavřel kupní smlouvu s prodávajícím jako podnikatel, tj. neuvedl v objednávce své identifikační číslo, je oprávněn odstoupit od kupní smlouvy.

      a) ve lhůtě čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží písemně oznámí prodávajícímu, že odstupuje od uzavřené kupní smlouvy a v písemném odstoupení bude přesně specifikováno číslo objednávky, variabilní symbol a datum dodání zboží; a

      b) vrátí zboží, pokud jej již převzal, v původním nepoškozeném obalu, nepoužité, nepoškozené, kompletní a s originálem daňového dokladu o koupi zboží. Prodávající si vymiňuje oprávnění zkontrolovat vrácené zboží, a to zejména kontrolou jeho hmotnosti a nebude-li hmotnost zboží souhlasit s údaji uvedenými na originálním obalu zboží, není povinen akceptovat odstoupení od smlouvy kupujícím a není povinen za vrácené zboží vydat kupujícímu jím uhrazenou kupní cenu.

3) Kupující je povinen zaslat zboží doporučeně a pojištěné, popřípadě stejným způsobem, jakým mu bylo dodáno. Prodávající si vyhrazuje právo nepřevzít zboží zaslané na dobírku. Při splnění všech takto stanovených podmínek se prodávající zavazuje vrátit (vydat) uhrazenou kupní cenu vráceného zboží kupujícímu nejpozději do čtrnácti (14) dnů ode dne splnění poslední podmínky. Kupující bere na vědomí, že mu bude uhrazena kupní cena zboží i s náklady na dopravu a balné.

Závěrečná ustanovení

Prodávající si vymiňuje právo měnit či doplňovat všeobecné obchodní podmínky. Každá změna či doplnění všeobecných obchodních podmínek vstupuje v platnost dnem jejich zveřejnění v úplném znění.

SLOVENSKÉ DELIKATESY

Přijďte si zboží zakoupit k nám do prodejny

obrázek
Bubenské nábř. 306/13
Holešovická tržnice

Hala 22
Praha 7 - Holešovice
tel. 727 870 554

Otevírací doba
v hale č. 22:

Po - zavřeno
út - pá: 7 - 17 hod
so: 7 - 14 hod

Partnerské prodejny, kde naše zboží zakoupíte

obrázek
Naše zboží můžete osobně zakoupit v našich partnerských prodejnách

Z NAŠÍ NABÍDKY

Bryndza Slatina

eshop
Nejznámější a nejcharakterističtější slovenský sýr. Typický sýr s bílou až žlutavý barvou cesta, jem...
33,00 Kč

BAČA - kravský uzený sýr

eshop
Kravský uzený sýr.
30,00 Kč

Kaškaval - uzený sýr z kravského mléka

eshop
Pařený sýr z kravského mléka.
TVS 45% dp 50%.
Sýr dozrává min. 2 měsíce.
38,00 Kč

Ovčí sýr hrudkový - neuzený

eshop
Poloměkký nezrající plnotučný sýr.
Čerstvý sýr se sněhobílým těstem a zrnitou konzistencí.
...
32,00 Kč
registrace
Menu  Slovenské delikatesy
/

Created by © 2013 - 2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign